Nabízíme

Centrum podpory podnikání Praha, o.p.s. (CPPP) působí jako odborná vzdělávací instituce, která nabízí širokou škálu služeb. Mezi ně patří několik typů vzdělávacích a rekvalifikačních kurzů, provádění odborných výzkumů, diagnostik a analýz v oblasti podnikání, rovných pracovních příležitostí a vězeňství a odborné sociální poradenství. Je také spoluzakladatelkou dvou stavebních firem Pointex plus, s.r.o. a Terapoint, s.r.o., které fungují jako sociální podniky a provozovatelem dětské skupiny SMÍŠEK v Kladně.

Odborné služby

Náš odborný tým má bohaté zkušenosti v oblasti práce s vězni a v oblasti vzdělávání veřejnosti i rovných pracovních příležitostí. CPPP proto nabízí vyhotovení odborných analýz z těchto oblastí, provedení osobnostní diagnostiky i terénního výzkumu. Provádí také analýzy trhu práce, včetně poptávky po nejžádanějších řemeslech v daném kraji a přichází s nabídkou pracovních míst. Účastní se také výběrových řízení z oblasti vzdělávání a rekvalifikace dospělých.

Kurzy ušité na míru

CPPP je schopna koncipovat kurz dle specifických potřeb žadatele. Pro firmy a další instituce zajišťuje po předchozí dohodě školení přesně „ušité na míru“ zájemce, včetně flexibilní doby a metody výuky.

Kontaktní osoba:

Ing. Jaroslav Kovář
mail: jaroslav.kovar@cppp.cz
tel.: +420 323 608 661
gsm: +420 736 630 335

Kontakty

Centrum podpory podnikání Praha, o.p.s.
sídlo a fakturační adresa
K Náhonu 987/6
198 00 Praha 9

Regionální a projektová kancelář Kladno
Jos.Písaříka 1542
272 01 Kladno
tel: +420 323 608 661
mail: cppp@cppp.cz

Regionální a projektová kancelář Ostrava
Dr. Šmerala 1332/27
702 00 Ostrava
mail: cppp@cppp.cz

Odkazy

 

daruj sprvne